FŐMENÜ


Széchenyi 2020

HATÁRTALANUL

Oklevél

Kattintson a képre a nagyításhoz:

 

Álláshirdetés 2.

Óvodapedagógusi munkakör betöltésére kiírt álláshirdetésünk megtekinthető a linkre kattintva:

ÁLLÁSHIRDETÉS 2.

 

VII. WASS ALBERT ORSZÁGOS VERS- ÉS PRÓZAMONDÓ VERSENY

2018. február 23.

 

I. KORCSOPORT (1-2. évfolyam)

VÉGEREDMÉNY

 

Sor-

szám

Név

Osztály

Mű címe

Iskola

Felkészítő pedagógus

Pont

1.

Józsa Csaba

2

Tizenhárom almafa

Képes Géza Általános Iskola

Mátészalka

Dr. Vargáné Árva Júlia

59

2.

Révész Dorottya

2.

Mese az erdőről (részlet)

Jókai Mór Református Általános Iskola,

Nyíregyháza

Czene Erika

55

3.

Tatár Csilla

1.

Mese az erdőről

Bethlen Gábor Református Általános Iskola, Óvoda

Törökszentmiklós

Szabóné Csökmei Edit

Polgárné Madarasi Zsuzsanna

50

4.

Novák Kornél

2.

Harkálymese

Bán Zsigmond Református Általános Iskola, AMI és Óvoda,

Tiszafüred

Sütőné Seres Adrienn

43

4.

Hornyik Luca

Boglárka

2

Mese a mókusról, aki szeret vitatkozni

Bethlen Gábor Református Általános Iskola, Óvoda

Törökszentmiklós

Nagy Brigitta

43

5.

Kurucz Kornél

2.

Mese a mókusról

Szent István Római Katolikus Általános Iskola

Tiszajenő

Terjékiné Béres Beáta

41

5.

Rózsa Boglárka

2.

Mátyás király és a vén katona (részlet)

Kunhegyesi Református Általános Iskola

Kunhegyes

Nagyné Surányi Hedvig

41

5.

Lajti Johanna

2

Mese az erdőről

Képes Géza Általános Iskola

Mátészalka

Dr. Vargáné Árva Júlia

41

6.

Szabó-Czuczi Roland Ádám

2.

Mese az erdőről

Székely József Református Általános Iskola

Szentmártonkáta

Lakiné Varga Katalin

36

7.

Mészáros Tamara

2

Első tavaszi vers

Székely József Református Általános Iskola,

Szentmártonkáta

Lakiné Varga Katalin

33

 

II. KORCSOPORT (3. évfolyam)

VÉGEREDMÉNY

 

Sor-szám

Név

Osztály

Mű címe

Iskola

Felkészítő pedagógus

Pont

1.

Rácz Márton

3.

Tizenhárom almafa (részlet)

Bethlen Gábor Református Általános Iskola, Óvoda

Törökszentmiklós

Rácz Péterné

Bézi-Bakos Georgina

56

2.

Kelemen Dorina

3.

Mese az erdőről (részlet)

Képes Géza Általános Iskola

Mátészalka

Dr. Vargáné Árva Júlia

55,5

3.

Kovács- Barta Margaréta

3.

Kereskedő és a gazdasszony

Teichmann Vilmos Általános Iskola

Kisvárda

Kovács-Barta Stefánia

52

4.

Pesti Péter Barnabás

3.

A medve és a huszár

Tápiószelei Blaskovics János Általános Iskola

Tápiószele

Horváthné Vágány Andrea

51

5.

Tárnok Zalán

3.

Tavak könyve (részlet)

Kunhegyesi Református Általános Iskola

Kunhegyes

Nagyné Surányi Hedvig

48

6.

Tisza Marcell

3.

Mese az erdőről (részlet)

Bethlen Gábor Református Általános Iskola, Óvoda

Törökszentmiklós

Szabóné Csökmei Edit

Bézi-Bakos Georgina

43

7.

Faragó Laura Kinga

3.

Mese az erdőről

Tiszakécskei Református Általános Iskola és Gimnázium

Tiszakécske

Bohács Imre

42

8.

Varga Barnabás

3.

Gátak

Székely József Református Általános Iskola

Szentmártonkáta

Lakiné Varga Katalin

40

9.

Szabó Nóra

3.

Mese a tavaszébresztő kis cinegéről

Szent István Római Katolikus Általános Iskola

Tiszajenő

Terjékiné Béres beáta

37

 

II. KORCSOPORT (4. évfolyam)

VÉGEREDMÉNY

 

Sor-szám

Név

Osztály

Mű címe

Iskola

Felkészítő pedagógus

Pont

1.

Szakács Boglárka

4.

8. mese a Tavak könyvéből

Tarczy Lajos Általános Iskola

Pápa

Nagyné Mayer Ágota

57

2.

Szécsi Tímea

4.

Tizenhárom almafa (részlet)

Székely József Református Általános Iskola

Szentmártonkáta

Lakiné Varga Katalin

53,5

3.

Deák Csenge

4.

Karácsony II.

Jókai Mór Református Általános Iskola,

Nyíregyháza

Czene Erika

52,5

4.

Farkas Anikó

4.

Mese az erdőről (részlet)

Kunhegyesi Református Általános Iskola

Kunhegyes

Nagyné Surányi Hedvig

52

5.

Polgár Zoé

4.

Ambulánsok

Magvető Református Általános Iskola

Gyula

 

51,5

6.

Bognár Attila

4.

Nagyapó tanítása

Hunyadi Mátyás Magyar- Angol Két tanítási nyelvű Általános Iskola

Törökszentmiklós

Fábián Ida

50

6.

Tóth Janka Bíborka

4.

Tavaszébresztő cinege

Tiszakécskei Református Általános Iskola és Gimnázium

Tiszakécske

Bohács Imre

50

6.

Zám Fruzsina

4.

Fogfájós róka

Teichmann Vilmos Általános Iskola

Kisvárda

Kovács-Barta Stefánia

50

7.

Imre Boglárka

4.

Mese a tavaszébresztő kis cinegéről

Képes Géza Általános Iskola

Mátészalka

Dr. Vargáné Árva Júlia

49,5

7.

Budai Bence

4.

8. mese

Bán Zsigmond Református Általános Iskola, AMI és Óvoda,

Tiszafüred

Sütőné Seres Adrienn

49,5

8.

Kopezda Vivien

4.

Tavaszébresztő cinege

Teichmann Vilmos Általános Iskola

Kisvárda

Kovács-Barta Stefánia

48,5

8.

Badari Gergő

4.

Okos Kata

Szent István Római Katolikus Általános Iskola

Tiszajenő

Terjékiné Béres Beáta

48,5

 

III. KORCSOPORT (5. évfolyam)

VÉGEREDMÉNY

 

Sor-szám

Név

Osztály

Mű címe

Iskola

Felkészítő pedagógus

Pont

1.

Kallós Eszter

5.

Mese a mókusról, aki szeret vitatkozni

Magvető Református Általános Iskola

Gyula

Turáné Bódi Beáta

60

2.

Náhóczki Rajmund

5.

Tanár úr kérem!

Bethlen Gábor Református Általános Iskola, Óvoda

Törökszentmiklós

Sósné Kádár Marianna

58

3.

Fehér Attila

5.

Az Otthon-fa

Kunhegyesi Református Általános Iskola

Kunhegyes

Nagyné Surányi Hedvig

57

4.

Perpék Szabolcs

5.

Az Otthon-fa

Báthori Anna Református Általános Iskola

Nyírbátor

Nagy Bernadett

53

5.

Ferenc Frida

5.

Mese az erdőről (részlet)

Jókai Mór Református Általános Iskola

Nyíregyháza

Czene Erika

52

6.

Mácsai Regina Fanni

5.

Jégkirály álma

Mezőtúri Református Kollégium Gimnázium, Általános Iskola

Mezőtúr

Molnár Anikó

51

7.

Kozics Luca

5.

Nagyapám tanítása

Teichmann Vilmos Általános Iskola

Kisvárda

Kovács-Barta Stefánia

47

8.

Galyás Petra

5.

Mese az éjjeli pávaszemről

Bán Zsigmond Református Általános Iskola, AMI és Óvoda

Tiszafüred

Sütőné Seres Adrienn

42

9.

Kele Réka

5.

Tölgyfa az idegenben

Székely József Református Általános Iskola

Szentmártonkáta

Lakiné Varga Katalin

41

10.

Paládi Emese

5.

Utazás

Képes Géza Általános Iskola

Mátészalka

Oláhné Borzován Edit

37

10.

Piti Bernadett Emma

5.

Álomtündérhez

Szent István Római Katolikus Általános Iskola

Tiszajenő

Terjékiné Béres Beáta

37

10.

Kollár Adrienn

5.

Mese az éjjeli pávaszemről

Chiovini Ferenc Kolping Katolikus Általános Iskola, AMI

Tiszasüly

 

37

 

VÉGEREDMÉNY

III. KORCSOPORT (6. évfolyam)

 

Sor-szám

Név

Osztály

Mű címe

Iskola

Felkészítő pedagógus

Pont

1.

Baukó Csenge

6.

Jégkirály álma

Mezőtúri Református Kollégium Gimnázium

Mezőtúr

Debreceniné Barancsi Emese

58

2.

Cubra Daniella

6.

Tavak és erdők könyve

Bethlen Gábor Református Általános Iskola, Óvoda

Törökszentmiklós

Sósné Kádár Marianna

57

3.

Kardos Kamilla

6.

Mese az éjjeli pávaszemről- részlet

Jászsági Általános Iskola, Hábor Gabriella Általános Iskola és AMI Tagintézménye

Pusztamonostor

Kissné Pető Brigitta

55

4.

Szabó Nándor

6.

Egyedül a világ ellen (részlet)

Képes Géza Általános Iskola Géberjéni Tagintézménye

Géberjén

Konczné Jeszenszki Éva

54

5.

Juhász Dávid

6.

Nagyapám tanítása

Jászboldogházi Mátyás Király Általános Iskola, és AMI Kazinczy Ferenc Tagiskolája

Tápiógyörgye

Jónásné Fehér Veronika

53

6.

Nagy Lilla Hédi

6.

Tizenhárom almafa (részlet)

Kunhegyesi Református Általános Iskola

Kunhegyes

Nagyné Surányi Hedvig

52

6.

Forbauer Flóra

6.

Nagyapám tanítása

Báthory Anna Református Általános Iskola

Nyírbátor

Jóni János

52

7.

Türmer Zsófia

6.

Igazgyöngyök

Hunyadi Mátyás Magyar- Angol Két tanítási nyelvű Általános Iskola

Törökszentmiklós

Fábián Ida

51

7.

Lipcsei Emese

6.

Az aranymadár

Magvető Református Általános Iskola

Gyula

 

51

8.

Horhály Ivett

6.

Otthon (részlet)

Képes Géza Általános Iskola

Mátészalka

Konczné Jeszenszki Éva

49

8.

Imre Bíborka

6.

Erdők könyve (részlet)

Képes Géza Általános Iskola Géberjéni Tagintézménye

Géberjén

Konczné Jeszenszki Éva

49

8.

Sipos Angéla Tamara

6.

Virágtemetés

Várkonyi István Általános Iskola

Cegléd

Prohászka-Ábrahám Anett

49

 

VÉGEREDMÉNY

IV. KORCSOPORT (7. évfolyam)

 

Sor-szám

Név

Osztály

Mű címe

Iskola

Felkészítő pedagógus

Pont

1.

Nagy Zsófia

7.

Karácsonyi versek II.

Báthori Anna Református Általános Iskola

Nyírbátor

Schlosserné Csernai Éva

56

2.

Csintalan Petra

7.

A tizenhárom almafa/részlet

Teichmann Vilmos Általános Iskola

Kisvárda

Kovács-Barta Stefánia

 

55

3.

Harcsa Dorina

7.

Úttalan utakon

Báthori Anna Református Általános Iskola

Nyírbátor

Nagy Bernadett

52

4.

Elek Petra

7.

Mese a kék hegyekről

Magvető Református Általános Iskola

Gyula

Csordás Katalin

51

5.

László Marcell

7.

Első galamb

Képes Géza Általános Iskola

Mátészalka

Oláhné Borzován Edit

50

6.

Kassai Lilla

7.

Erdély

Szolnoki II. Rákóczi Ferenc Magyar- Német Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola

Szolnok

Kolozsváriné Kátai Henriett

 

 

47

7.

Szekeres Adrienn

7.

Előszó

Bethlen Gábor Református Általános Iskola, Óvoda

Törökszentmiklós

Töltszéki Gyuláné

42

8.

Pabar Ákos Zsolt

7.

Emlékezés egy régi márciusra

Mezőtúri Református Kollégium, Gimnázium

Mezőtúr

Debreceniné Barancsi Emese

40

9.

Szabó-Sipos Kalliszta

7.

Otthon (részlet)

Bocskai István Református Oktatási Központ Bereznay János Tagintézménye

Bugyi

Petró Zsuzsanna

39

10

Rézsó Nóra

7.

Emlékezés egy régi márciusra

Kunhegyesi Református Általános Iskola

Kunhegyes

Nagyné Surányi Hedvig

38

10.

Zaryczki Ádám

7.

Nagyapám tanítása

Kodály Zoltán Általános Iskola és AMI

Tatabánya

Csillagné Fuxreiter Enikő

38

11.

Litkei Csenge

7.

Erdély

Chiovini Ferenc Kolping Katolikus Általános Iskola, AMI

Tiszasüly

Ádám Kálmán

36

12.

Túróczy Emma

7.

Gyertyaláng

Bercsényi Miklós Katolikus Gimnázium és Kollégium, Általános Iskola

Törökszentmiklós

Igriczi Klára

35

13.

László Orsolya

 

7.

Havasi dal

Bán Zsigmond Református Általános Iskola, AMI és Óvoda

Tiszafüred

Sütőné Seres Adrienn

32

 

VÉGEREDMÉNY

IV. KORCSOPORT (8. évfolyam)

 

Sor-szám

Név

Osztály

Mű címe

Iskola

Felkészítő pedagógus

Pont

1.

Szép Hanna

 8.

Adjátok vissza a hegyeimet – Előhang

Pécsi Janus Pannonius Gimnázium

Pécs

Szépné Rappál Tímea

54

2.

Mrena Dorka

8.

Magyar karácsony

Bethlen Gábor Református Általános Iskola, Óvoda

Törökszentmiklós

Töltszéki Gyuláné

52

3.

Horváth Rebeka

8.

A régi ház

KRK Szilády Áron Gimnázium és Kollégium

Kiskunhalas

Bajnai Diána

51

4.

Sebestyén Bence

8.

Nagyapám tanítása

Rákóczifalvai II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és AMI

Rákóczifalva

Sándorné Pusztai Erika

50

5.

Pápai Kerubina Dea

8.

Első galamb

Mezőtúri Református Kollégium Gimnázium, Általános Iskola

Mezőtúr

Molnár Anikó

47

6.

Puj Gergő

8.

Emlékezés egy régi márciusra

Magvető Református Általános Iskola

Gyula

Csordás Katalin

46

6.

Tóth Nóra

8.

Emlékezés egy régi márciusra

Mosonszolnoki Általános Iskola

Mosonszolnok

 

Győrfiné Reidinger Ildikó

46

7.

Sipos Viktória Ivett

8.

A láthatatlan lobogó

Karcagi Nagykun Református Általános Iskola

Karcag

Nagy Jánosné

45

7.

Béres Anna

8.

A bujdosó imája

Karcagi Nagykun Református Általános Iskola

Karcag

Nagy Jánosné

45

8.

Rácz Péter

8.

Búcsú Európától

Bethlen Gábor Református Általános Iskola, Óvoda

Törökszentmiklós

Töltszéki Gyuláné

43

9.

Búcsús Andrea Jázmin

8.

Imádság

Cibakházi Damjanich János Általános Iskola 

Cibakháza

Tóthné Faragó Ilona

41

10.

Faragó Fanni Klaudia

8.

Már csak azért szólok, ami jó volt!

Tiszakécskei Református Általános Iskola és Gimnázium

Tiszakécske

Bohács Imre

39

10.

Nyéki Anissza Petra

8.

Szentek lázadása (részlet)

Bocskai István Református Oktatási Központ Beleznay János Tagintézménye

Bugyi

Petró Zsuzsanna

39

11.

Veszelka Olívia Leila

8.

Hagyaték

Chiovini Ferenc Kolping Katolikus Általános Iskola, AMI 

Tiszasüly

Ádám Kálmán

38