FŐMENÜ


Széchenyi 2020

HATÁRTALANUL

Oklevél

Kattintson a képre a nagyításhoz:

 

Álláshirdetés 1.

Aktuális álláshirdetésünk megtekinthető a linkre kattintva:

ÁLLÁSHIRDETÉS

Álláshirdetés 2.

Óvodapedagógusi munkakör betöltésére kiírt álláshirdetésünk megtekinthető a linkre kattintva:

ÁLLÁSHIRDETÉS 2.

WASS ALBERT ORSZÁGOS VERS- ÉS PRÓZAMONDÓ VERSENY – 2017.

EREDMÉNYEK

 

1-2. évfolyam

  

1.

Kovács Barta Margaréta

Teichmann Vilmos Általános Iskola – Kisvárda

45 pont

2.

Lajti Johanna

Képes Géza Általános Iskola – Mátészalka

43 pont

3.

Kállai Amira Lia

Bethlen Gábor Református Általános Iskola – Törökszentmiklós

41 pont

KD.

Rácz Márton

Bethlen Gábor Református Általános Iskola – Törökszentmiklós

40 pont

4.

Novák Rozi

Teichmann Vilmos Általános Iskola – Kisvárda

39 pont

5.

Pataki Lídia Edit

Magvető Református Általános Iskola – Gyula

38 pont

6.

Tárnok Zalán

Kunhegyesi Református Általános Iskola

37 pont

6.

Kelemen Dorina

Képes Géza Általános Iskola – Mátészalka

37 pont

7.

Kassai Viktória

Teichmann Vilmos Általános Iskola – Kisvárda

36 pont

8.

Rekovics Regő

Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola – Felsőhegy

26 pont

9.

Szegnár Zsófia

Székely József Református Általános Iskola – Szentmártonkáta

25 pont

 

3-4. évfolyam

  

1.

Kallós Eszter

Magvető Református Általános Iskola - Gyula

42 pont

2.

Birizló Csenge

Karcagi Nagykun Református Általános Iskola

41 pont

3.

Kozics Luca

Teichmann Vilmos Általános Iskola – Kisvárda

40 pont

KD.

Szécsi Tímea

Székely József Református Általános Iskola – Szentmártonkáta

38 pont

4.

Cseh Zalán

Lorántffy Zsuzsanna Református Általános Iskola – Kaposvár

37 pont

5.

Zán Fruzsina

Teichmann Vilmos Általános Iskola – Kisvárda

36 pont

6.

Újvári Sára Anna

Jókai Mór Református Általános Iskola – Nyíregyháza

35 pont

7.

Imre Boglárka

Képes Géza Általános Iskola – Mátészalka

34 pont

8.

Kun Gréta

Karcagi Nagykun Református Általános Iskola

33 pont

9.

György Levente

Bán Zsigmond Református Általános Iskola – Tiszafüred

30 pont

10.

Filep Ágota

Székely József Református Általános Iskola – Szentmártonkáta

28 pont

11.

Sinka Lajos

Bethlen Gábor Református Általános Iskola – Törökszentmiklós

27 pont

12.

Farkas Ádám

Bethlen Gábor Református Általános Iskola – Törökszentmiklós

25 pont

12.

Fehér Attila

Kunhegyesi Református Általános Iskola

25 pont

 

5-6. évfolyam

  

1.

Csintalan Petra

Teichmann Vilmos Általános Iskola – Kisvárda

45 pont

2.

Baukó Csenge

Mezőtúri Református Kollégium Általános Iskolája

44 pont

3.

Nagy Zsófia

Nyírbátori Református Általános Iskola

43 pont

KD.

Szabó Nándor

Képes Géza Általános Iskola - Mátészalka

43 pont

4.

Szabó Áron Timóteus

Kalocsai Fényi Gyula Általános Iskola

42 pont

5.

Czubra Daniella

Bethlen Gábor Református Általános Iskola - Törökszentmiklós

41 pont

5.

Lipcsei Emese Csilla

Magvető Református Általános Iskola – Gyula

41 pont

6.

Molnár Eszter Hanna

Képes Géza Általános Iskola – Mátészalka

40 pont

7.

Zaryczki Ádám

Képes Géza Általános Iskola – Mátészalka

38 pont

8.

Horváth Írisz

Teichmann Vilmos Általános Iskola – Kisvárda

37 pont

9.

Beke Anna

Bethlen Gábor Református Általános Iskola – Törökszentmiklós

36 pont

10.

Harcsa Dorina

Nyírbátori Református Általános Iskola

34 pont

11.

Vadócz Málna

Lorántffy Zsuzsanna Református Általános Iskola – Kaposvár

33 pont

12.

Varjasi Vivien

Képes Géza Általános Iskola – Mátészalka

32 pont

12.

Imre Bíborka

Képes Géza Általános Iskola – Mátészalka

32 pont

13.

Pabar Ákos Zsolt

Mezőtúri Református Kollégium Általános Iskolája

30 pont

13.

Rézsó Nóra

Kunhegyesi Református Általános Iskola

30 pont

13.

Rekovics Réka

Szent József Kertvárosi Katolikus Általános Iskola –Hódmezővásárhely

30 pont

14.

Nagy Lilla Hédi

Kunhegyesi Református Általános Iskola

29 pont

14.

Szekeres Elizabett

Székely József Református Általános Iskola – Szentmártonkáta

29 pont

14.

Türmer Zsófia

Hunyadi Mátyás Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola –Törökszentmiklós

29 pont

 

7. évfolyam

  

1.

Székács Márk

Magvető Református Általános Iskola – Gyula

43 pont

2.

Béres Anna

Karcagi Nagykun Református Általános Iskola

42 pont

3.

Fejes Blanka

Székely József Református Általános Iskola – Szentmártonkáta

40 pont

KD.

Rácz Péter

Bethlen Gábor Református Általános Iskola – Törökszentmiklós

39 pont

4.

Pápai Kerubina Dea

Mezőtúri Református Kollégium Általános Iskolája

37 pont

5.

Tóth Nóra

Mosonszolnoki Általános Iskola

36 pont

6.

Révész Kinga

Teichmann Vilmos Általános Iskola – Kisvárda

35 pont

6.

Lehel Kamilla Rebeka

Nyírbátori Református Általános Iskola

35 pont

7.

Szidey Kiara

Kossuth Lajos Baptista Általános Iskola – Kisújszállás

34 pont

8.

Nagy Zsófia

Teichmann Vilmos Általános Iskola – Kisvárda

33 pont

8.

Katona Réka

Lorántffy Zsuzsanna Református Általános Iskola – Kaposvár

33 pont

 

8. évfolyam

  

1.

Körmöndi Aliz

Bethlen Gábor Református Általános Iskola – Törökszentmiklós

41 pont

2.

Beke Zsombor

Bethlen Gábor Református Általános Iskola – Törökszentmiklós

36 pont

3.

Szellák Szabina

Széchenyi István Gimnázium – Dunaújváros

33 pont

KD.

Újvári Marcell

Jókai Mór Református Általános Iskola – Nyíregyháza

33 pont

4.

Puska Zsanett

Kodály Zoltán Általános Iskola – Tatabánya

32 pont

5.

Csukás Orsolya

Magvető Református Általános Iskola – Gyula

30 pont

6.

Kiss Boglárka Emma

Ady Endre Gimnázium – Debrecen

29 pont

7.

Fodor Guendolin

Nyírbátori Református Általános Iskola

28 pont

8.

Hordós Kíra

Feszti Árpád Általános Iskola – Komárom

26 pont

 Legeredményesebb tanulóink:   Rácz Péter különdíj, Körmöndi Alíz 1. hely, Beke Zsombor 2. hely, Rácz Márton különdíj, Kállai Amira 3. hely