FŐMENÜ


Széchenyi 2020

HATÁRTALANUL

Oklevél

Kattintson a képre a nagyításhoz:

 

Álláshirdetés 2.

Óvodapedagógusi munkakör betöltésére kiírt álláshirdetésünk megtekinthető a linkre kattintva:

ÁLLÁSHIRDETÉS 2.

V. WASS ALBERT ORSZÁGOS VERS- ÉS PRÓZAMONDÓ VERSENY

 

 

1-2. évfolyam

 

NÉV

ISKOLA

PONT

1.

IMRE BOGLÁRKA

Képes Géza Általános Iskola – Mátészalka

58

2.

SZABÓ ZSOMBOR

Képes Géza Általános Iskola – Mátészalka

57

3.

RÁCZ MÁRTON

Bethlen Gábor Ref. Általános Iskola – Törökszentmiklós

48

4.

CSORDÁS BENCE

Teichmann Vilmos Általános Iskola – Kisvárda

47

5.

KELEMEN DORINA

Képes Géza Általános Iskola – Mátészalka

47

6.

TISZA MARCELL

Bethlen Gábor Ref. Általános Iskola – Törökszentmiklós

46

7.

CSORDÁS CSENGE

Teichmann Vilmos Általános Iskola – Kisvárda

46

8.

ZÁN FRUZSINA

 

45

9.

KOVÁCS-BARTA MARGARÉTA

Teichmann Vilmos Általános Iskola – Kisvárda

43

10.

FARKAS ANIKÓ

Kunhegyesi Ref. Általános Iskola

41

11.

KELE BÁLINT

Székely József Ref. Általános Iskola – Szentmártonkáta

41

12.

FÁBIÁN BOGLÁRKA

Bán Zs. Ref. Általános Iskola – Tiszafüred

39

13.

BOGNÁR ATTILA

Hunyadi Mátyás Ált. Iskola – Törökszentmiklós

38

14

SCUR HANNA

BP-FRK Julianna Általános Iskolája – Budapest

37

15.

NAGY LÁSZLÓ NIMRÓD

BP-FRK Julianna Általános Iskolája – Budapest

35

KÜLÖNDÍJ

CSORDÁS BENCE

Teichmann Vilmos Általános Iskola – Kisvárda

 

KELEMEN DORINA

Képes Géza Általános Iskola – Mátészalka

 

 

 

3-4. évfolyam

 

NÉV

ISKOLA

PONT

1.

 BABCSÁNYI PANNA

Benkő I. Ref. Általános Iskola  - Budapest

44 

2.

 SZABÓ NÁNDOR

Képes Géza Ált. Iskola – Mátészalka  

40 

3.

 IMRE BÍBORKA

 Képes Géza Ált. Iskola – Mátészalka

39 

4.

 BIRIZLÓ CSENGE

Karcagi Nagykun Ref. Általános Iskola 

38 

5.

 PUTYORA ORSOLYA

Karcagi Nagykun Ref. Általános Iskola 

37 

6.

 KISS ATTILA LŐRINC

II. Rákóczi F. Ált. Iskola - Mezőtúr 

37 

7.

 KOZICS LUCA

Teichmann V. Ált. Iskola – Kisvárda  

37 

8.

 TÜRMER ZSÓFIA

Hunyadi M. Ált. Iskola - Törökszentmiklós

35 

9.

 NAGY LILLA HÉDI

Kunhegyesi Ref. Általános Iskola 

32 

10.

 CUBRA DANIELLA

Bethlen G. Ref. Ált. Isk. - Törökszentmiklós 

 32

11.

 KARDOS ALEXANDRA

Kalocsai Belvárosi Ált. Iskola 

29 

12.

 FARKAS ANDRÁS BOTOND

BP-FRK Julianna Iskolája – Budapest  

29 

13.

 TÓTIK ESZTER

Teichmann V. Ált. Iskola – Kisvárda  

28 

14

 JÁGER JÁZMIN

Nevetlenfalui Középiskola 

25 

15.

 TISZAI CSENGE PETRA

BP-FRK Julianna Iskolája – Budapest  

23 

16.

 RÉZSÓ RÓBERT

 Kunhegyesi Ref. Ált. Iskola

21 

17.

 FICZERE NOÉMI

Benkő I. Ref. Ált. Iskola – Budapest  

21 

18.

 GYÖNGY LEVENTE

Bán Zs. Ref. Ált. Iskola 

21 

KÜLÖNDÍJ

BIRIZLÓ CSENGE 

Karcagi Nagykun Ref. Ált. Iskola 

 

 

5. évfolyam

 

NÉV

ISKOLA

PONT

1.

 SZABÓ ÁRON TIMÓTEUS

Fényi Gyula Ált. Iskola – Kalocsa  

42 

2.

 CSINTALAN PETRA

Teichmann Vilmos Ált. Iskola - Kisvárda 

42 

3.

 NAGY ZSÓFIA

Nyírbátori Ref. Általános Iskola 

39 

4.

VARJASI VIVIEN 

Képes Géza Általános Iskola - Mátészalka 

32 

5.

 SZEKERES ADRIENN

Bethlen G. Ref. Ált. Iskola - Törökszentmiklós 

32 

6.

 LOVÁSZ BENCE

Kunhegyesi Ref. Általános Iskola 

32 

7.

 HORVÁTH ÍRISZ

Teichmann Vilmos Ált. Iskola - Kisvárda 

31 

8.

RÉZSÓ NÓRA 

Kunhegyesi Ref. Általános Iskola 

31 

9.

 HARCSA DORINA

Nyírbátori Ref. Általános Iskola 

30 

10.

 PABAR ÁKOS

Mezőtúri Református Általános Iskola 

30 

11.

VIRÁG HORTENZIA 

Benkő I. Református Ált. Iskola - Budapest 

29 

12.

 PÉNZES ENIKŐ

Aklihegyi Oktatási-Nevelési Központ 

29 

13.

 BODNÁR DORINA

Nevetlenfalui Középiskola 

29 

14

 SZŰCS LILI

Képes Géza Általános Iskola –Mátészalka  

28 

KÜLÖNDÍJ

 BIRÓ LILLA ÉDUA

Karcagi Nagykun Ref. Általános Iskola 

 

 

6. évfolyam

 

 

NÉV

ISKOLA

PONT

1.

 SZÉP HANNA

Mohács Térségi Általános Iskola 

43,5 

2.

 RÁCZ PÉTER

Bethlen G. Ref. Ált. Iskola – Törökszentmiklós  

43 

3.

 SZIDEY NIKOLETTA KIARA

Kossuth L. Baptista Általános Iskola - Kisújszállás 

40 

4.

 LAJTER DÁVID

Balmazújvárosi Ref. Általános Iskola 

39 

5.

 STER PETRA

 Jókai Mór Ref. Ált. Iskola – Nyíregyháza

38,5 

6.

 PÁPAI KERUBINA DEA

Mezőtúri Ref. Általános Iskola 

38 

7.

 BÉRES ANNA

Karcagi Nagykun Ref. Általános Iskola 

38 

8.

 OROSZI DOMINIKA

Aklihegyi Oktatási-Nevelési Központ 

38 

9.

 KOVÁCS LILIÁNA

Aklihegyi Oktatási-Nevelési Központ  

36,5 

10.

 TÓTH NÓRA

Általános Iskola – Mosonszolnok  

35,5 

11.

 KIS VIKTÓRIA

Kunmadarasi Ref. Általános Iskola 

 33

12.

 NÉMETH TAMÁS

Hunyadi M. Általános Iskola - Törökszentmiklós 

29 

13.

 KATONA SCARLETT

BP-FRK Julianna Iskolája – Budapest

 24

KÜLÖNDÍJ

 LAJTER DÁVID

Balmazújvárosi Ref. Általános Iskola 

 

7. évfolyam

 

NÉV

ISKOLA

PONT

1.

KISS BOGLÁRKA EMMA

Ady Endre Gimnázium - Debrecen 

 45

2.

 SZELLÁK SZABINA

Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium 

42 

3.

 PUTYORA DÓRA

 Karcagi Nagykun Ref. Ált. Iskola

41 

4.

 SARKADI REBEKA

 Képes Géza Ált. Iskola - Mátészalka

 40

5.

 FODOR GVENDOLIN

Nyírbátori Ref. Általános Iskola 

39 

6.

 KOVÁCS BALÁZS OLIVÉR

Benkő I. Ref. Általános Iskola – Budapest  

38 

7.

 KÖRMÖNDI ALIZ

Bethlen G. Ref. Ált. Iskola - Törökszentmiklós 

 33

8.

 UJVÁRI MARCELL

Jókai Mór Ref. Ált. Iskola – Nyíregyháza  

32 

9.

 BODNÁR BOGLÁRKA

Jókai Mór Ref. Ált. Iskola - Nyíregyháza 

31 

10.

 BODNÁR KINGA

Nevetlenfalui Középiskola 

30 

11.

 NAGY ÁGNES

Balmazújvárosi Ref. Általános Iskola 

30 

12.

 PINCZÉS FANNI

Balmazújvárosi Ref. Általános Iskola

30 

13.

 GÁLIK HAJNALKA

Papp Bertalan Ószőlői Ált. Iskola – Tiszaföldvár  

 28

KÜLÖNDÍJ

 SARKADI REBEKA

Képes Géza Ált. Iskola - Mátészalka 

 

 

8. évfolyam

 

NÉV

ISKOLA

PONT

1.

 VINCZE MÁTÉ

Hartai Ráday Pál Általános Iskola  

45 

2.

 BALLEY INGRID

Petőfi S. Ált. Iskola - Hajdújárás 

44 

3.

 TÓTH OLIVÉR

Papp Bertalan Ószőlői Ált. Iskola – Tiszaföldvár  

43 

4.

 KOZMA FERENC

Benkő I. Ref. Általános Iskola – Budapest  

42 

5.

 FORGÁCS KATA

Bethlen G. Ref. Ált. Isk. – Törökszentmiklós  

40 

6.

 KATONA MÁRTON

Jókai Mór Ref. Ált. Isk. – Nyíregyháza  

40 

7.

 KISS CSENGE

Mezőtúri Református Ált. Iskola 

40 

8.

 KOVÁCS ALEXANDRA

Teichmann Vilmos Ált. Iskola – Kisvárda  

40 

9.

 HAMAR DÁVID

Kodály Zoltán Ált. Iskola – Tatabánya  

39 

10.

 LAKATOS NÓRA

Teichmann Vilmos Ált. Iskola – Kisvárda  

39 

11.

 KOLOZSVÁRI VALENTIN

Kunmadarasi Ref. Általános Iskola 

38 

12.

 KERESZTY ANNA

BP-FRK Julianna Ált. Iskola – Budapest  

33 

13.

 CSÓKÁSSY VIVIEN

Nyírbátori Ref. Általános Iskola 

32 

14

 FEKETE CSILLA

Mezőtúri Református Iskola 

32 

15.

 KOVÁCS BIANKA

Karcagi Nagykun Református Általános Iskola 

32 

KÜLÖNDÍJ

 KOZMA FERENC

Benkő I. Református Ált. Iskola - Budapest