FŐMENÜ


Széchenyi 2020

HATÁRTALANUL

Oklevél

Kattintson a képre a nagyításhoz:

 

Álláshirdetés 2.

Óvodapedagógusi munkakör betöltésére kiírt álláshirdetésünk megtekinthető a linkre kattintva:

ÁLLÁSHIRDETÉS 2.

ÖSZTÖNDÍJASAINK

PELYHE MARTINA 5. B

TÓTH SZILVIA5. B

KENYERES EMMA5. B

KIS JÁZMIN5. B

MRENA DORKA 5. B

BEKE ZSOMBOR6. B

BOHÁCS TAMÁS 6. B

FEKETE EMESE 6. B

STUMMER GYÖNGYVÉR 6. B

SÜLYE ÁGOTA 6. B

BASKI BOGLÁRKA 7. B

BODA LILI 7. B

FORGÁCS KATA 7. B

PATÓ ÁKOS 7. B

RAVASZ LILI 7. B

CSAPÓ DORKA KATA 8. B

FEHÉR NATÁLIA8. B

FEKETE CSENGE 8. B

SÁNTA DÁNIEL8. B

ZOMBORI EMÍLIA 8. B

ISKOLÁNK LEGJOBB TANULÓI , 2014-2015

A NYOLC ÉV ALATT NYÚJTOTT DICSÉRETES TANULMÁNYI EREDMÉNYEIÉRT, KÖZÖSSÉGI MUNKÁJÁÉRT, PÉLDAMUTATÓ MAGATARTÁSÁÉRT ÉS KITARTÓ, EGYENLETES SZORGALMÁÉRT ELISMERÉSBEN RÉSZESÜL

CSAPÓ DORKA 8. B

FEKETE CSENGE RÉKA 8. B

GÁL RÉKA 8. B

HORNYÁK LUCA 8. B

KŐHALMI EDIT 8. B

ÁLTALÁNOS DICSÉRETBEN RÉSZESÜLTEK, 2014-2015

EGÉSZ TANÉVBEN NYÚJTOTT DICSÉRETES TANULMÁNYI EREDMÉNYEIÉRT, PÉLDAMUTATÓ MAGATARTÁSÁÉRT, EGYENLETES SZORGALMÁÉRT ELISMERÉSBEN RÉSZESÜL

2. A OSZTÁLY

NÁHÓCZKI RAJMUND

2. B OSZTÁLY

KISSÓ IMRE

DOBOS DÁNIEL LÁSZLÓ

LÉGRÁDI REBEKA

MEZŐ LEVENTE JÓZSEF

MRENA MILÁN

PATAKI GRÉTA PANNA

3. A OSZTÁLY

NAGY TÍMEA

VIG SÁRA KRISZTINA

VONA ZSÓFIA

3. B OSZTÁLY

BOHÁCS KRISZTINA

CUBRA DANIELLA

HALÁSZ EDVÁRD

KECSŐ HAJNALKA

SZABÓ SZONJA

4. A OSZTÁLY

SZEKERES ADRIENN

BODA PETRA

4. B OSZTÁLY

BALÁZS MÁTÉ KÁROLY

BIHARI ÁBEL MANÓ

STUMMER RÉKA

5. B OSZTÁLY

MRENA DORKA

KENYERES EMMA

6. B OSZTÁLY

BOHÁCS TAMÁS

FEKETE EMESE KINCSŐ

KÖRMÖNDI ALÍZ KAMILLA

STUMMER GYÖNGYVÉR

SÜLYE ÁGOTA SÁRA

SZÉCSI LILLA

TÖRÖK HANNA KRISZTINA

7. B OSZTÁLY

BASKI BOGLÁRKA

FORGÁCS KATA

BODA LILI

RAVASZ LILI

8. B OSZTÁLY

CSAPÓ DORKA KATA

FEKETE CSENGE RÉKA

GÁL RÉKA

ZOMBORI EMÍLIA

SPORTOLÓINK, 2014-2015

Medgyessy Máté 2. b

Atlétika Többpróba Városi 1. hely

Pelyhe Martina 5. b

Atlétika Többpróba Városi 1. hely

Atlétika 60 m síkfutás Megyei 3. hely

Tóth Szilvia 5. b

Városi tornaverseny 1. hely

Strigel Karina 5. b

Városi tornaverseny 1. hely

Városi Atlétika Többpróba Csapatbajnokság 1. hely

Cubra Alexandra 5. b

Fejes Dominika 4. a

Gazsó Gréta 4. a

Polgár Zsófia 4. a

Légrádi Sára 4. a

Pató Gerda Andrea 3. b

Városi Atlétika Többpróba Csapatbajnokság 1. hely

Medgyessy Máté 2. b

Kovács Henrik Benjamin 4. b

Dorka Tamás 4. b

Fazekas Szabolcs 4. b

Czakó Sándor 3. a

Pádár Milán 3. a

 

Megyei Atlétika Többpróba Csapatbajnokság 5. hely

Kovács Henrik Benjamin 4. b

Balázs Máté Károly 4. b

Dorka Tamás 4. b

Fazekas Szabolcs 4. b

Czakó Sándor 3. a

Csór Tamás 3. b

Megyei Atlétika Többpróba Csapatbajnokság 7. hely

Cubra Alexandra 5. b

Cubra Daniella 3. b

Polgár Zsófia 4. a

Gazsó Gréta 4. a

Légrádi Sára 4. a

U9-10

Erima Kisiskolás Szivacskézilabda Bajnokság Régiós

Török Zsombor 3. b

Nagy Miron Zoltán 3. b

Halász Edvárd 3. b

Kovács Henrik Benjamin 4. b

Dorka Tamás 4. b

Fazekas Szabolcs 4. b

Balázs Máté Károly 4. b

Csőke Viktor 4. b

Monoki Károly 4. b

Domán Gábor Péter 4. b

Surányi Patrik Zsolt 4. b

U7 fiú-lány

Erima Kisiskolás Szivacskézilabda Bajnokság Régiós

Kovács Emma 2. a

Hajnal-Pap Dominika Éva 2. a

Vona Csenge 1. a

Botlik Dávid 1. a

Molnár Dávid 2. a

Hricza Roland 2. a

Mrena Milán 2. b

Ramos Bála Kálmán 1. a

Sülye Benjamin Gábor 1. b

Császár Levente 2. a

Mészáros Lázár József 1. a

Medgyessy Máté 2. b

Semsei Tas 2. b

Mrena Zsombor Attila 1. a

Karakas Balázs 1. a

U9-10 lány

Erima Kisiskolás Szivacskézilabda Bajnokság Régiós

Purkald Panna 4. b

Vereb Berta 4. b

Fejes Dominika 4. a

Mikle Karolina 4.a

Gazsó Gréta 4. a

Lakatos Dorina 4. a

Légrádi Sára 4. a

Orsós Patrícia 4. a

Polgár Zsófia 4. a

Rendik Réka Lili 4. a

U12 lány

Diákolimpia megyei 4. hely

Miklós kupa 2. hely

Török Hanna Krisztina 6. b

Nagy Rita 6. b

Sülye Ágota Sára 6. b

Debiec Dorina 6. a

Szabó Anna 7. a

Pelyhe Martina 5. b

Bussay Gréta 5. a

Gazsó Gréta 4. a

Fejes Dominika 4. a

Légrádi Sára 4. a

Polgár Zsófia 4. a

U12 fiú

Diákolimpia megyei 4. hely

Miklós kupa 2. hely

Kölcsey kupa 2. hely

Régió bajnokság 5. hely

Balogh László Tibor 6. a

Müller Vencel 5. a

Orosz Martin 6. b

Szécsi Pál Gábor 6. b

Tyukodi Sándor Patrik 6. a

Kovács Balázs 6. b

Rácz Péter Attila 5. b

Vámosi Nagy Péter 5. b

Kovács Gergely 6. a

Pethő Bence 6. b

 Kovács Henrik Benjamin 4. b

U14 fiú

Diákolimpia megyei 4. hely

Miklós kupa 1. hely

Kölcsey kupa 2. hely

Régió bajnokság 6. hely

Nagy Árpád Tamás 7. a

Kovács János Norbert 7. a

Botlik Zsolt 8. a

Nagy Zsolt Pál 8. b

Baranyi Bence Benedek 7. b

Debiec Gergő Bence 7. a

Négyesi Bence Tamás 7. b

Kenyeres Tibor 7. b

Halász Patrik József 8. a

Pató Ákos Gábor 7. b

Kovács Gergely 8. a

Balogh László Tibor 6. a

 

EREDMÉNYES CSAPATAINK, 2014-2015

VÁROSISMERETI ÉS KÖRNYEZETVÉDELMI VETÉLKEDŐ

VÁROSI 1. HELY

FORGÁCS KATA

NÉGYESI BENCE

PATÓ ÁKOS

„ŐSZIRÓZSA” KÖRNYEZETVÉDELMI VERSENY

TERÜLETI 2. HELY

BEKE ZSOMBOR

STUMMER GYÖNGYVÉR

TÖRÖK HANNA

KOMPLEX TERMÉSZETTUDOMÁNYOS ORSZÁGOS CSAPATVERSENY „YÁKÓ”

ORSZÁGOS 1. HELY

CSAPÓ DORKA KATA

FEKETE CSENGE RÉKA

NÉMETH TAMÁS

ZOMBORI EMÍLIA

BÖLCS BAGOLY” VERSENY „YÁKÓ”

TERÜLETI 2. HELY

CSAPÓ DORKA KATA

FEKETE CSENGE RÉKA

HORNYÁK LUCA

HORVÁTH DORKA

MÓRICZ ZS. SZÜLETÉSÉNEK 135. ÉVFORDULÓJA ALKALMÁBÓL SZERVEZETT VERSENY

MEGYEI 1. HELY

CSAPÓ DORKA KATA

FEKETE CSENGE RÉKA

HORNYÁK LUCA

HORVÁTH DORKA

BOLYAI ANYANYELVI CSAPATVERSENY „BETHLEN NYELVÉSZEI”

MEGYEI 4. HELY

STUMMER GYÖNGYVÉR

SÜLYE ÁGOTA

SZÉCSI PÁL GÁBOR

BOHÁCS TAMÁS

BOLYAI ANYANYELVI CSAPATVERSENY „BÉKE SZIGETE”

MEGYEI 1. HELY

SÁNTA DÁNIEL

GÁL RÉKA

NÉMETH TAMÁS

BOLYAI MATEMATIKAI CSAPATVERSENY

MEGYEI 5. HELY

CSAJÁGI ENIKŐ

FORGÁCS KATA

PATÓ ÁKOS

RAVASZ LILI

BENKŐ GYULA KOMPLEX TANULMÁNYI VERSENY MEZŐTÚR

ORSZÁGOS 2. HELY

BIHARI BENCE

VÁMOSI-NAGY PÉTER

BOHÁCS TAMÁS

STUMMER GYÖNGYVÉR

FORGÁCS KATA

RAVASZ LILI

HORNYÁK LUCA

HORVÁTH DORKA

 

TANULMÁNYI VERSENYEK HELYEZETTJEI, 2014-2015

SINKA LAJOS PÉTER 1. B

BENDEGÚZ NYELVÉSZ MEGYEI 2. HELY

BENDEGÚZ KÖRNYEZETISM. MEGYEI 1. HELY

BENDEGÚZ MATEMATIKA MEGYEI 1. HELY

CS. TÓTH REBEKA 2. A

KISTÉRSÉGI MESEMONDÓ 3. HELY

KISSÓ IMRE 2. B

SZÉPÍRÓK TALÁLKOZÓJA ORSZÁGOS 1. HELY

MRENA MILÁN 2. B

WASS A. ORSZÁGOS VERS- ÉS PRÓZAMONDÓ 5. HELY

DOBOS DÁNIEL LÁSZLÓ 2. B

BENDEGÚZ ANYANYELV MEGYEI 2. HELY

BENDEGÚZ KÖRNYEZETISM. MEGYEI 5. HELY

SZÉPEN HELYESEN ÍRÓ EGYHÁZMEGYEI 3. HELY

VONA ZSÓFIA 3. A

ZRÍNYI ILONA MATEMATIKA MEGYEI 8. HELY

CSOMA BOGLÁRKA LILIÁNA 3. A

BENDEGÚZ ANYANYELV MEGYEI 6. HELY

KECSŐ HAJNALKA 3. B

WASS A. ORSZÁGOS VERS - ÉS PRÓZAMONDÓ 3. HELY

HALÁSZ EDVÁRD 3. B

BENDEGÚZ MATEMATIKA MEGYEI 4. HELY

SZEKERES ADRIENN 4. A

WASS A. ORSZÁGOS VERS - ÉS PRÓZAMONDÓ 1. HELY

BODA PETRA 4. A

BENDEGÚZ IRODALOM SZÖVEGÉRTÉS MEGYEI 1. HELY

SÁNDOR DOROTI ANNAMÁRIA 4. B

ADVENTI SZAVALÓVERSENY ORSZ. 2. HELY

BASKI HAJNALKA 5. B

BENDEGÚZ MATEMATIKA MEGYEI 5. HELY

KENYERES EMMA 5. B

SIMONYI ZS. HELYESÍRÁSI MEGYEI 5. HELY

BERCSÉNYI NAPOK NYELVTAN ÉS HELYESÍRÓ 3. HELY

MRENA DORKA 5. B

BENDEGÚZ NYELVÉSZ MEGYEI 3. HELY

WASS A. ORSZÁGOS VERS - ÉS PRÓZAMONDÓ 1. HELY

BEKE ZSOMBOR 6. B

 BENDEGÚZ TERMÉSZETISM. MEGYEI 1. HELY

BENDEGÚZ IRODALOM MEGYEI 1. HELY

BENDEGÚZ TERMÉSZETISM. ORSZÁGOS 9. HELY

BENDEGÚZ IRODALOM ORSZÁGOS 7. HELY

CSERNÁK KINGA 6. B

BERCSÉNYI NAPOK NYELVTAN ÉS HELYESÍRÓ TERÜLETI 1. HELY

FEKETE EMESE KINCSŐ 6. B

BENDEGÚZ ANGOL HALADÓ MEGYEI 4. HELY

KÖRMÖNDI ALÍZ KAMILLA 6. B

KÖLCSEY NAPOK SZAVALÓVERSENY VÁROSI 1. HELY

SÜLYE ÁGOTA SÁRA 6. B

BENDEGÚZ ANYANYELV MEGYEI 4. HELY

SZÉP MAGYAR BESZÉD TERÜLETI 1. HELY

STUMMER GYÖNGYVÉR 6. B

BENDEGÚZ TÖRTÉNELEM MEGYEI 1. HELY

BENDEGÚZ ANGOL HALADÓ MEGYEI 1. HELY

SIMONYI ZS. HELYESÍRÓ MEGYEI 1. HELY

SIMONYI ZS. HELYESÍRÓ ORSZÁGOS 5. HELY

KÖLCSEY NAPOK HELYESÍRÓ 1. HELY

BERCSÉNYI NAPOK NYELVTAN ÉS HELYESÍRÓ 3. HELY

ENGLISH IS FUN TERÜLETI 1. HELY

TÖRÖK HANNA KRISZTINA 6. B

BENDEGÚZ TERMÉSZETISM. MEGYEI 2. HELY

BALLÓK VANDA GABRIELLA 7. B

SZÉP MAGYAR BESZÉD TERÜLETI 5. HELY

BASKI BOGLÁRKA 7. B

BENDEGÚZ MATEMATIKA MEGYEI 2. HELY

BENDEGÚZ ANGOL HALADÓ MEGYEI 3. HELY

KÖLCSEY NAPOK HELYESÍRÓ 1. HELY

BERCSÉNYI NAPOK NYELVTAN ÉS HELYESÍRÓ 1. HELY

FORGÁCS KATA 7. B

BENDEGÚZ ANGOL HALADÓ MEGYEI 5. HELY

ZÁDOR ÉS ÁGOTA TERMÉSZETISM. ÉS BIOLÓGIA MEGYEI 1. HELY

BERCSÉNYI NAPOK NYELVTAN ÉS HELYESÍRÓ TERÜLETI 1. HELY

ADVENTI SZAVALÓ ÉS DICSÉRETÉNEKLŐ ORSZÁGOS 1. HELY

FIZIKA + MEGYEI 3. HELY

ORAVECZ KRISZTINA 7. B

BENDEGÚZ IRODALOM MEGYEI 5. HELY

RAVASZ LILI 7. B

BENDEGÚZ BIOLÓGIA MEGYEI 4. HELY  ZÁDOR ÉS ÁGOTA TERMÉSZETISM. ÉS BIOLÓGIA MEGYEI 2. HELY

TÓTH IVETT 7. B

BENDEGÚZ IRODALOM MEGYEI 1. HELY

TÖRÖK ANNA 7. B

BENDEGÚZ IRODALOM MEGYEI 3. HELY

VÁMOS DORINA 7. B

BENDEGÚZ ANGOL HALADÓ MEGYEI 2. HELY

FEHÉR NATÁLIA 8. B

WASS A. ORSZÁGOS VERS- ÉS PRÓZAMONDÓ 3. HELY

FEKETE CSENGE RÉKA 8. B

 „NE SZÓLJON IGÉD HIÁBA” RAJZ ORSZÁGOS 3. HELY

ENGLISH IS FUN TERÜLETI 1. HELY

CSAPÓ DORKA KATA 8. B

ENGLISH IS FUN TERÜLETI 3. HELY

HORVÁTH DORKA 8. B

ENGLISH IS FUN TERÜLETI 2. HELY

BERCSÉNYI NAPOK NYELVTAN ÉS HELYESÍRÓ 2. HELY

SÁNTA DÁNIEL GÁBOR 8. B

BENDEGÚZ BIOLÓGIA MEGYEI 5. HELY

BENDEGÚZ TÖRTÉNELEM MEGYEI 3. HELY

ZOMBORI EMÍLIA 8. B

 „HITÜNK HŐSEI” EGYHÁZTÖRTÉNETI ORSZÁGOS 5. HELY

 

LEGEK, 2014-2015

HELYESÍRÓ:           HORVÁTH DORKA 8. B

ANGOLOS:               FEKETE CSENGE 8. B

MATEMATIKUS:     NÉMETH TAMÁS 8. B

FIZIKUS:                  PATÓ ÁKOS 7. B

HITTANOS:              FORGÁCS KATA 7. B

KIEMELKEDŐ TANULMÁNYI ÉS KÖZÖSSÉGI MUNKÁJÁÉRT, PÉLDAMUTATÓ MAGATARTÁSÁÉRT KÖNYVJUTALOMBAN RÉSZESÜLT (2014-2015)

1. A OSZTÁLY

FEJES FLÓRA DIÁNA

KARAKAS BALÁZS

1. B OSZTÁLY

SÜLYE BENJÁMIN GÁBOR

OLLÉ KINCSŐ ILONA

SINKA LAJOS PÉTER

2. A OSZTÁLY

TATÁR CSABA

SZŰRÖS AMARILLA

VIZKELETI SZABOLCS

HRICZA ROLAND

3. A OSZTÁLY

CSOMA BOGLÁRKA LILIÁNA

TÓTH PETRA

4. A OSZTÁLY

FEJES DOMINIKA

LÉKÓ RENÁTA

4. B OSZTÁLY

PURKALD PANNA

HÁZI DÓRA

5. A OSZTÁLY

GYÖRE MÁTÉ

BUSSAY GRÉTA

BAGDI PANNA

KORPÁS GERGŐ

5. B OSZTÁLY

RÁCZ PÉTER

BASKI HAJNALKA

KIS JÁZMIN

6. A OSZTÁLY

KOVÁCS BALÁZS

KOCSIS KAROLINA

6. B OSZTÁLY

BEKE ZSOMBOR

BOTLIK ZSANETT

CSERNÁK KINGA

7. A OSZTÁLY

KOLLÁR BARBARA

LÓLÉ DZSENIFER

7. B OSZTÁLY

PATÓ ÁKOS

8. A OSZTÁLY

GERLEI MÁRTON

HORVÁTH FANNI

BUZÁS BOGLÁRKA

8. B OSZTÁLY

FEHÉR NATÁLIA

FÓRIZS NÓRA

SZABÓ HELGA