FŐMENÜ


Széchenyi 2020

HATÁRTALANUL

Wass Albert Országos Vers-és prózamondó Verseny eredményei

Törökszentmiklós, 2014. február 20.

Képeink a Galériában megtekinthetőek ITT! -->

 

I. korcsoport, 2. évfolyam

1.  Poczók Liliána Bán Zsigmond református Általános Iskola, Tiszafüred
2.  Monori Fanni Székely József Református Általános Iskola, Szentmártonkáta
3.  Köpösdi Anett  Bethlen Gábor Református Általános Iskola, Törökszentmiklós
   
Különdíjas:  
   
Molnár Vanda Bethlen Gábor Református Általános Iskola, Törökszentmiklós         

 

II. korcsoport,  3. évfolyam

1.  Amschl Eszter Zoé Kodály Zoltán Általános Iskola és AMI, Tatabánya
2.  Szekeres Adrienn Bethlen Gábor Református Általános Iskola, Törökszentmiklós
3.  Horváth Írisz Teichmann Vilmos Általános Iskola, Kisvárda
   
Különdíjasok:  
   
Nagy Zsófia Nyírbátori Református Általános Iskola, Nyírbátor
Szabó Áron Timóteus Uszódi Benedek Péter Általános Iskola, Uszód   

 

II. korcsoport, 4. évfolyam

1.  Fejes Blanka Székely József Református Általános Iskola, Szentmártonkáta
2.  Székács Márk Magvető Református Általános Iskola, Gyula
3.  Kerekes Márton Tiszakécskei Református Kollégium Általános Iskolája és Gimnáziuma, Tiszakécske
   
Különdíjasok:  
   
Herdeló Csongor Magvető Református Általános Iskola, Gyula
Szidey Nikoletta, Kiara Kossuth Lajos Baptista Általános Iskola, Kisújszállás              

 

III. korcsoport, 5-6. évfolyam

1.  Hamar Dávid Kodály Zoltán Általános Iskola és AMI, Tatabánya
2.  Újvári Marcell Jókai Mór Református Általános Iskola, Nyíregyháza
3.  Kovács Balázs Olivér Benkő István Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
   
Különdíjasok:  
   
Katona Márton Jókai Mór Református Általános Iskola, Nyíregyháza
Kiss Csenge Mezőtúri Református Kollégium, Gimnázium, Szakközépiskola, Általános  Iskola és Óvoda
Fülöp Barbara Bajza Lenke Általános Iskola, Zsámbok
Fehér Miklós Tiszakécskei Református Kollégium Általános Iskolája és Gimnáziuma, Tiszakécske

 

IV. korcsoport, 7. évfolyam

1.  P. Szabó Mirjam Noémi Kalocsai Kunszt József Általános Iskola, Kalocsa
2.  Póti Eszter Képes Géza Általános Iskola, Mátészalka
3.  Szabó Diána Elizabet Sárospataki Református Kollégium Általános Iskolája és Diákotthona, Sárospatak
   
Különdíjasok:  
   
Somogyi Gréta Kunhegyesi Református Általános Iskola, Kunhegyes
Somogyi Barbara Nyírbátori Református Általános Iskola, Nyírbátor
Kiss László Mezőtúri Református Kollégium, Gimnázium,  Szakközépiskola, Általános  Iskola és Óvoda, Mezőtúr

 

IV. korcsoport: 8. évfolyam

1.  Fodor Tamás Bethlen Gábor Református Általános Iskola, Törökszentmiklós
2.  Herdeló Dorottya Magvető Református Általános Iskola, Gyula
3.  Várszegi Anna Bethlen Gábor Református Általános Iskola, Törökszentmiklós
   
Különdíjasok:  
   
Göblyös Gergely István Papp Bertalan Ószőlői Általános Iskola, Tiszaföldvár
Kiss Máté Kernstock Károly Általános Iskola, Nyergesújfalu
Szabó Emőke Grassalkovich Általános Iskola, Budapest

 

Köszönjük minden kedves versenyzőnek, felkészítő tanáraiknak, kísérőjüknek, szüleiknek, hogy megtisztelték versenyünket!  A tanulóknak további sikereket, és szép eredményeket kívánunk!

 

Várunk Titeket jövőre is!

A verseny szervezői