FŐMENÜ


Széchenyi 2020

HATÁRTALANUL

Legfrissebb versenyeredményeink:

Osztály/

versenyző neve

Verseny megnevezése

Elért helyezés

Felkészítő tanár

 

Dicséret tipusa

Magyarországi Református Általános Iskolák Országos Mesemondó, Meseíró, Kézműves és Szépíró találkozója

Kecső Hajnalka 1.b

mesemondó

1.

Vighné Lukács Mária,  Mrena Andrea

igazgatói

Kis Jázmin 3.b

meseíró

3.

Hornyákné Szabó Bernadett, Szabóné Tolmár Andrea

igazgatói

Boda Gábor 4.b

szépíró

2.

Polgárné Madarasi Zsuzsanna, Horváthné Molnár Ilona

igazgatói

Fórizs Nóra 6.b

mesemondó

3.

 

igazgatói

Szabó Helga 6.b

kézműves

1.

 

igazgatói

Horváth Dorka 6.b

kézműves

1.

 

igazgatói

Hoppál Amanda 6.b

kézműves

1.

 

igazgatói

Vona Dóra 8.b

meseíró

1.

 

igazgatói

Országos Zsoltáréneklő Verseny Budapest

Baski Boglárka 5.b

 

2.

 

igazgatói

Kis Jázmin 3.b

 

1.

 

igazgatói

Butyka László 4.b

 

1.

 

igazgatói

Fehér Natália 6.b

 

1.

 

igazgatói

 

 

1.

 

igazgatói

Adventi Szavaló és Dicséreténeklő Verseny Kunhegyes

Mrena Dorka 3.b

Szavalóverseny II. korcsoport

2. hely

Hornyákné Szabó Bernadett Szabóné Tolmár Andrea, Mrena Andrea

igazgatói

Fekete Emese 4.b

Szavalóverseny II. korcsoport

3. hely

Mrena Andrea, Polgárné Madarasi Zsuzsanna

igazgatói

Kis Kamilla 7.b

 

3. hely

 

igazgatói

Polgár Lajos Emlékverseny Rajz szekció Békési Szegedi Kis István Református Gimnázium

Sánta Dániel 6.b

Rajz

3. hely

Kollányi Zsolt

igazgatói

Varga Katalin Gimnázium Adventi Szavaló Verseny megyei

Anda Dávid 8.b

 

2.hely

Sósné Kádár Marianna

igazgatói

Csukás István Városi Mesemondó verseny

Szabó Dávid 3.b

 

1. hely

Hornyákné Szabó Bernadett

igazgatói

English is Fun Kistérségi angol nyelvi verseny Györffy István Ált. Isk. Karcag

Vámos Dorina 5.b

angol nyelvi verseny

4. hely

Sajtósné Földes Katalin

igazgatói

Tóth Ivett 5.b

6. hely

Fekete Csenge 6.b

1. hely

Baski Virág 7.b

4. hely

Fodor Tamás 7.b

3. hely

Vona Dóra 8.b

1. hely

Sósné Kádár Marianna

Líbor Fruzsina 8.b

2. hely

Nagy Erika 8.b

3. hely

Wass Albert Országos vers-és prózamondó verseny

Kecső Hajnalka 1.b

 

3. hely

 

igazgatói

Purkald Panna

 

Különdíj

 

igazgatói

Mrena Dorka 3.b

 

Különdíj

 

igazgatói

Fórizs Nóra 6.b

 

3. hely

 

igazgatói

Forgács Kata 5.b

 

Különdíj

 

igazgatói

Fodor Tamás 7.b

 

2. hely

 

igazgatói

Anda Dávid 8.b

 

2. hely

 

igazgatói

Kazinczy Szép Magyar Beszéd megyei

Fodor Tamás 7.b

 

1.hely

 

igazgatói

Anda Dávid 8.b

 

2. hely

 

igazgatói

Fórizs Nóra 6.b

 

5. hely

 

igazgatói

Megyei Fafúvós Verseny

Bárdos Bianka 3.a

 

2. hely

 

igazgatói

Országos Kazinczy Szép Magyar Beszéd

Fordor Tamás 7.b

 

3. hely

Sósné Kádár Marianna

igazgatói

Kölcsey Napok városi helyesírási verseny

Vona Dóra 8.b

 

1. hely

Sósné Kádár Marianna

igazgatói

Baski Boglárka 5.b

 

1. hely

Töltszéki Gyuláné

igazgatói

Zádor és Ágota megyei biológia verseny

Bagdi Boglárka 7.b

 

6. hely

Banáné Aszőke Ilona

igazgatói

Zádor és Ágota megyei biológia verseny

Fodor Tamás 7.b

 

2. hely

Banáné Aszőke Ilona

igazgatói

"Itt a kikelet" városi szavaló verseny

Mrena Dorka 3.b

 

1. hely

 

igazgatói

Bendegúz Nyelvész megyei döntő

Vona Dóra 8.b

 

5. hely

Sósné Kádár Marianna

igazgatói

Forgács Kata 5.b

 

4. hely

Töltszéki Gyuláné

igazgatói

Vona Zsófia 1.a

 

2. hely

Patóné Kazinczy Mariann

igazgatói

Baski Boglárka 5.b

 

2. hely

Töltszéki Gyuláné

igazgatói

Fodor Tamás 7.b

 

1. hely

Sósné Kádár Marianna

igazgatói

Kölcsey Kupa IV. korcsoportos fiú kézilabda városi torna

 

 

Anda Dávid 8.b

 

 

 

 

Frikkel Marcell 8.b

 

 

 

 

Balogh Bendegúz 8.b

 

 

 

 

Holló Ádám 8.b

 

 

 

 

Szécsi László 8.b

 

1. hely

Baranyi Antal

igazgatói

Suki Károly 8.a

 

 

 

 

Molnár Dániel 8.a

 

 

 

 

Serucza János 8.a

 

 

 

 

Rácz Csaba 7.c

 

 

 

 

Morzsa Tibor 7.c

 

 

 

 

 

Versenyeredmenyeink.pdf (2013-02-27)

Az Iskola Alapítványának 2012. évi ösztöndíjasai:

 Ravasz Lili 4. b  Pató Ákos 4. b  Forgács Kata 4. b Hornyák Luca 5. b 
 Horváth Dorka 5. b  Zombori Emília 5. b  Fehér Natália 5. b  Kőhalmi Edit 5. b
 Fekete Csenge 5. b  Németh Tamás 5. b  Turcsányi Máté 5. b  Budai Kitti 6. a
 Kis Kamilla 6. b  Bagdi Boglárka 6. b  Baski Virág 6. b  Markót Luca 6. b
 Fodor Tamás 6. b  Nagy Erika 7. b  Boda Patrícia 7. b  Vona Dóra 7. b

 

Törökszentmiklós, 2012. október 8.