FŐMENÜ


Széchenyi 2020

HATÁRTALANUL

Oklevél

Kattintson a képre a nagyításhoz:

 

Álláshirdetés 1.

Aktuális álláshirdetésünk megtekinthető a linkre kattintva:

ÁLLÁSHIRDETÉS

Álláshirdetés 2.

Óvodapedagógusi munkakör betöltésére kiírt álláshirdetésünk megtekinthető a linkre kattintva:

ÁLLÁSHIRDETÉS 2.

Wass Albert Országos Vers- és Prózamondó Verseny

Eredmények

Törökszentmiklós, 2013. február 21.

 

I. korcsoport (1-2. évfolyam) 

1. helyezett: Fakan Lilien, Arany János Református Általános Iskola, Nagykőrös
2. helyezett: Tamás Olivér Adrián, Református Kollégium, Általános Iskola és Gimnázium, Tiszakécske
3. helyezett: Kecső Hajnalka, Bethlen Gábor Református Általános Iskola, Törökszentmiklós 

Különdíjasok:      Kovács Péter, Lórántffy Zsuzsanna Református Óvoda, Általános Iskola, Kaposvár

                       Purkald Panna, Bethlen Gábor Református Általános Iskola,Törökszentmiklós 

II. korcsoport (3-4. évfolyam) 

1. helyezett: Kerekes Márton, Református Kollégium, Általános Iskola és Gimnázium, Tiszakécske
2. helyezett: Kiss Boglárka Emma, II.Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Berettyóújfalu
3. helyezett: Kovács Balázs Olivér, Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium, Budapest 

Különdíjasok:      Mrena Dorka, Bethlen Gábor Református Általános Iskola, Törökszentmiklós

                       Fejes Blanka, Székely József Református Általános Iskola, Szentmártonkáta

III. korcsoport (5-6. évfolyam) 

1. helyezett: Somogyi Gréta, Református Általános Iskola, Kunhegyes
2. helyezett: Sándor Mariann, Hunyadi Mátyás Általános Iskola, Törökszentmiklós
3. helyezett: Jantyik Zsanett, Magvető Általános Iskola és Hajnalcsillag Óvoda, Gyula
3. helyezett: Fórizs Nóra, Bethlen Gábor Református Általános Iskola, Törökszentmiklós 

Különdíjasok:       Forgács Kata, Bethlen Gábor Református Általános Iskola, Törökszentmiklós

                        Bíró Nándor Hunor, Arany János Református Általános Iskola, Nagykőrös 

IV. korcsoport (7. évfolyam) 

1. helyezett: Herdeló Dorottya, Magvető Általános Iskola és Hajnalcsillag Óvoda, Gyula
2. helyezett: Göblyös Gergely István, Papp Bertalan, Ószölői Általános Iskola, Tiszaföldvár
2. helyezett: Fodor Tamás, Bethlen Gábor Református Általános Iskola, Törökszentmiklós
3. helyezett: Rocsa Gergely, Református Általános Iskola, Kunhegyes 

Különdíjasok:      Gergely Viktor, Református Kollégium, Általános Iskola és Gimnázium,  Tiszakécske

                        Lakatos Fanni, Arany János Református Általános Iskola, Nagykőrös 

V. korcsoport (8. évfolyam) 

1. helyezett: Körmöndi Dóra, Nagykun Református Általános Iskola, Karcag
2. helyezett: Anda Dávid, Bethlen Gábor Református Általános Iskola, Törökszentmiklós
3. helyezett: Salis Julien Priscilla, Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium, Budapest 

Ünnepélyes díjátadó

 További képek a versenyről ITT